صفحه اصلی / تکنولوژی / شارژر بی سیم جدید سامسونگ

شارژر بی سیم جدید سامسونگ

با آمدن گوشی های جدید سامسونگ، لوازم جانبی های جدیدی نیز برای این گوشی ها ارائه می شوند. بنظر می رسد که گوشی جدید سامسونگ ، galaxy s9 از شارژ بی سیم استفاده کند. در وبسایت سامسونگ، یک راهنمای آنلاین استفاده از یک شارژر بی سیم به نام EP-N5100 بارگذاری شده که بنظر می رسد این شارژر جدید، به همراه گلکسی اس ۹ ، به دنیا عرضه بشود. شارژر بی سیم برای گوشی های سامسونگ چیز جدیدی نیست اما بنظر می رسد رقبای سامسونگ ، از این شرکت در زمینه ی شارژر های بی سیم ، جلوتر هستند.  آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و آیفون ایکس اولین آیفون هایی بودند که از شارژر بی سیم برای شارژر شدن ، استفاده می کردند. اما اکنون اکثر گوشی های جدید دارای قابلیت شارژ شدن از طریق شارژر های بی سیم هستند فلذا شرکت های سازنده ی این نوع شارژر ها در حال سریع تر کردن رشد و نمو خود می باشند.

شارژر سریع بی سیم EP-N5100 که در کتابچه راهنمای کاربر در سایت سامسونگ،  قرار دارد بسیار شبیه به شارژر بی سیم فعلی شرکت سامسونگ است، به جز طراحی باریک تر آن و اضافه کردن دو سیم پیچ شارژ داخلی به جای سه عدد از آن.

این شارژر دارای حداکثر ۹ ولت در ۲ آمپر است که به لحاظ نظری مقدار ۱۸ وات قدرت در اختیار ما می گذارد. شایان ذکر است که فناوری شارژ بی سیم Galaxy Note 8 با نرخ ۱۵ وات است، در حالی که آیفون های جدید تنها می توانند ۷٫۵ وات را مدیریت کنند.

Galaxy S9 در ۲۵ فوریه در رویداد MWC رونمایی می شود، قطعا در آن روز جزئیات بیشتری در مورد شارژر بی سیم جدید این شرکت خواهیم شنید.

درباره admin

این مطالب را نیز ببینید!

4761_1

ادغام کارت گرافیک با CPU در محصولات جدید AMD

AMD رسما اولین پردازنده های دسکتاپ Ryzen با گرافیک یکپارچه خود را رونمایی کرد. پردازنده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *